Voor studenten, door studenten

Leidse eerstejaars opgenomen met alcoholvergiftiging

Kamran 9 augustus, 2008 drugs & rock 'n roll, vereniging |

De introductieweken beginnen officieel pas op maandag. Toch is nu al de eerste student in het ziekenhuis beland door overmatig alcoholgebruik. In de nacht van donderdag op vrijdag om 1 uur moest de ambulance uitrukken naar het het EersteJaarsWeekend (EJW) van de Leidse politicologen. Zij troffen daar een dronken ‘nuldejaars’ aan, die onwel was. De kersverse student is afgevoerd naar het ziekenhuis, waar hij is opgenomen.

De Studievereniging voor Politicologen In Leiden (SPIL) was eerder die dag aangekomen in het koetshuis van Scouting Tono in Schiedam voor een tweedaags introductieweekend. Het EJW werd door de organiserende commissie aangekondigd als ‘Onmisbaar. Onvergetelijk. Beroemd én berucht.’

“Enkele leden van de organisatie waren volgens afspraak nuchter,” laat SPIL-bestuurder Minke van Velzen in een reactie aan CampusTV weten. “Zij hebben donderdagavond besloten om uit voorzorg een ziekenwagen te laten komen voor de bewuste eerstejaars. Zoiets kan natuurlijk altijd gebeuren. Het is zuur, maar wij hebben verder een leuk weekend op dit kamphuis.”

De GGD begint overmorgen uitgerekend in Leiden met de campagne ‘Ben jij BAS?’. De eerstejaarsstudenten worden uitgedaagd om zich tijdens de ElCid-week te gedragen als een Bewust Alcoholmatige Student (BAS). “BAS studeert, drinkt bewust met mate en kent zijn/haar grens,” aldus de Leidsche GGD.

Spread The Word:
  • eKudos
  • Digg
  • Facebook
  • NuJIJ
  • TwitThis
  • LinkedIn
Gerelateerde posts:
  • Balkenende bezoekt Leidse studentenverenigingen
  • PVV niet populair bij Leidse studenten
  • Jong Socialisten (PvdA) peilen mening eerstejaars
  • Eerstejaars vrezen voor afschaffing basisbeurs
  • Gezocht: Leidse studentes voor webcamseks
  • Tags: , , , , , , , , , , ,

    3 Responses to “Leidse eerstejaars opgenomen met alcoholvergiftiging”

    1. Bas Says:

      Liever sex met Bas. Helemaal goed! :-)

    2. Mark Says:

      Whats new, dit is toch elk jaar zo?

    3. janjaap Says:

      - edit - netjes houden graag, redactie

    Leave a Reply


    Onze Classics