Voor studenten, door studenten

Malafide pandjesbaas meldt zich bij curator

wouter 29 april, 2009 wonen |

They’ve got him! De whereabouts van de failliete pandjesbaas Hugo Scheuer zijn bekend bij advocatenkantoor CMS Derks Star Busmann. Dit kantoor deed ons enkele weken haast wanhopig het verzoek om mee te helpen zoeken naar de huisjesmelker. Kennelijk met effect!

Claudia Pietersen, de alleraardigste medewerkster van het advocatenkantoor liet ons vandaag per mail het volgende weten: ” Inmiddels hebben wij de heer Scheuer gevonden. Derhalve kan de zin: “Overigens laat de assistente van curator De Groot nog even weten dat Scheuer niet hoeft te denken dat hij hiermee weg kan komen. “Als we hem niet te pakken krijgen, stappen we uiteindelijk naar de Rechter Commissaris met een verzoek tot gijzeling.”,  uit het artikel geschrapt worden”, dixit Claudia Pietersen.

Ach welnee, met een aanpassing zou het goede nieuws volledig ondersneeuwen. In plaats van een wijziging doen we gewoon een hernieuwde oproep aan mensen die menen dat ze nog geld krijgen van deze zwendelaar. Meldt u dus allen bij Claudia Pietersen.  Niks te danken hoor, CMS Derks Star Busmann, we doen ‘t graag.

Spread The Word:
  • eKudos
  • Digg
  • Facebook
  • NuJIJ
  • TwitThis
  • LinkedIn
Gerelateerde posts:
  • Homoseksuele UvA-studenten voelen zich niet prettig
  • Amsterdam mag malafide sms-dienst niet aanpakken
  • OV-chipsoap sleept zich voort…
  • Kitesurfer Slis bereid zich voor op het NK
  • [Video'tje] Studenten zetten zich in tegen leukemie
  • Tags: , , , ,

    2 Responses to “Malafide pandjesbaas meldt zich bij curator”

    1. CampusTV » Blog Archive » Curator wil studenten op straat zetten Says:

      [...] Donicie van het meldpunt wonen aan de telefoon. Hij wil studenten waarschuwen voor de curator van Hugo Scheuer, CMS Derks Star Busmann. Wat blijkt namelijk, de curator heeft iets andere belangen als studenten [...]

    2. CampusTV » Blog Archive » Kabinet doet niets aan malafide kamerbemiddelaars Says:

      [...] Minister Eberhard van der Laan vindt een landelijke vergunning voor kamerbemiddelingsbureaus onnodig. Dat laat hij weten in een brief aan de Tweede Kamer, die hem vorig jaar opriep de invoer van een vergunning te onderzoeken. De verplichte vergunning zou het eind moeten betekenen van malafide kamerbemiddelingsbureaus die de afgelopen jaren vele studenten dupeerden. [...]

    Leave a Reply